04.07.2022

Ορκωμοσία Μεταπτυχιακών Φοιτητών (ΜΦ) ΔΠΜΣ

Τρίτη 12 Ιουλίου 2022

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 12 Ιουλίου 2022, ώρα 12.00 μμ θα πραγματοποιηθεί η Ορκωμοσία των Μεταπτυχιακών Φοιτητών του Διατμηματικού – Διαπανεπιστημιακού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών και του Διιδρυματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών με ειδικεύσεις:

«ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ» & «ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ»,

που έχουν ολοκληρώσει όλες τους τις υποχρεώσεις (και ανάρτηση εργασίας στον ΠΕΡΓΑΜΟ).

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 11.45 πμ

Η Ορκωμοσία θα πραγματοποιηθεί στο αμφιθέατρο του δευτέρου ορόφου του Τμήματος Νοσηλευτικής (Παπαδιαμαντοπούλου 123, Γουδή-Αθήνα), βάσει των υγειονομικών πρωτοκόλλων που ισχύουν.

Η χρήση προστατευτικής μάσκας (χειρουργικής) είναι υποχρεωτική για όλους τους συμμετέχοντες και παρευρισκόμενους στην τελετή τόσο κατά την είσοδο όσο και καθ΄ όλη τη διάρκεια παραμονής τους στο χώρο διεξαγωγής της τελετής.

Επιπλέον, σας ενημερώνουμε πως θα λαμβάνονται φωτογραφίες των ορκιζομένων και των παρευρισκομένων επισκεπτών-συνοδών.

Αν κάποιος ορκιζόμενος δεν επιθυμεί τη φωτογράφιση, παρακαλούμε να μας ενημερώσει μέσω email ή τηλεφωνικά.

ΑΘΗΝΑ 04-07-2022

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ