15.03.2023

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ ώρα 19.00 – 21.00

Καλούνται οι φοιτητές/τριες οι οποίοι έχουν δηλώσει συμμετοχή στην κλινική άσκηση του μαθήματος ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ να επισκεφθούν την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ και ώρα 19.00 – 21.00 (Ο χρόνος αναφοράς  ΕΔΩτον σύνδεσμο ο οποίος βρίσκεται στο τέλος της ανακοίνωσης και να συμπληρώσουν την φόρμα προτίμησης. Ο σύνδεσμος θα είναι διαθέσιμος για μελέτη (και όχι για την υποβολή της δήλωσης) από τις 12.00 της ίδιας μέρας. Οι δηλώσεις που υποβάλλονται σε πρότερο χρόνο θεωρούνται άκυρες.

Οι θέσεις στα συνεργαζόμενα νοσοκομεία

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 65 φοιτητές/τριες

ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Νοσοκομείο) 9 φοιτητές/τριες

ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Παράρτημα Λεωφόρου Συγγρού) 4 φοιτητές/τριες

Παρακαλούμε να λάβετε υπ όψη σας τα παρακάτω:

Μετα την δήλωση αποστέλλεται αυτόματα από την ηλεκτρονική πλατφόρμα, email επιβεβαίωση της υποβολής το οποίο μπορείτε να βρείτε είτε στα εισερχόμενα του ηλεκτρονικού σας ταχυδρομείου, είτε στον φάκελο της ενοχλητικής αλληλογραφίας. Σε αυτό υπάρχει σύνδεσμος από τον οποίο μπορείτε να τροποποιήσετε την αρχική σας δήλωση. Χρόνος υποβολής θεωρείται ο χρόνος επαναδήλωσης.

Τα αποτελέσματα της επιλογής είναι διαθέσιμα για έλεγχο της πιστότητας της διαδικασίας και της ίσης μεταχείρισης, στα συλλογικά όργανα των φοιτητών/τριων αλλά και σε κάθε εμπλεκόμενο/η, τηρουμένων των περιορισμών για την προστασία των προσωπικών διδομένων.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα απευθυνθείτε στο mchatiris@uoa.gr Παρακαλούμε ιδιαίτερα μην απασχολείτε άλλες διευθύνσεις ή τηλέφωνα.

Από την γραμματεία του παθολογικού τομέα