ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-2023

Μέχρι 6/12/2022 ηλεκτρονικά

Αθήνα, 9/11/2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι φοιτητές όλων των εξαμήνων ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ να μπουν στην υπηρεσία my-studies (ιστορικό δηλώσεων) και να κάνουν έλεγχο στη δήλωση των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου 2022-2023.

Εάν διαπιστωθούν λάθη ή παραλείψεις ή εάν για κάποιο λόγο δεν έχει υποβληθεί η δήλωση παρακαλούμε στείλτε το αίτημα σας ηλεκτρονικά στο secr[at]nurs.uoa[dot]gr συμπληρώνοντας την αίτηση που επισυνάπτεται μέχρι τις 06-12-2022.

Υπενθύμιση:

• Οι φοιτητές που έχουν οφειλόμενα μαθήματα χειμερινών εξαμήνων πρέπει να τα δηλώσουν για να μπορούν να εξεταστούν σε αυτά στις  εξεταστικές Φεβρουαρίου  και  Σεπτεμβρίου.
  • Οι φοιτητές του 3ου εξαμήνου μπορούν να δηλώσουν έως 5 οφειλόμενα μαθήματα του 1ου εξαμήνου
  • Οι φοιτητές των 5ου  και 7ου εξαμήνου μπορούν να δηλώσουν έως 10 οφειλόμενα μαθήματα χειμερινού εξαμήνου
  • Οι επι πτυχίω φοιτητές μπορούν να δηλώσουν όλα τα μαθήματα χειμερινά και εαρινά

Για την αίτηση δήλωσης μαθημάτων πατήστε εδώ